Дубай. Маррей здолав Шаповалова і здобув 500-ту перемогу на харді, Гуркач відіграв два матчболи Штруффа

Результати першого ігрового дня на турнірі АТР 500 у Дубаї
Dubai Duty Free Tennis Championship - ATP 500
Дубай, ОАЕ • 26 лютого - 2 березня • хард • $3,113,270
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Перше коло
Губерт Гуркач (Польща, 3) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 7:6(5), 6:7(4), 7:6(6) - відіграв 2 матчболи
Енді Маррей (Велика Британія) - Денис Шаповалов (Канада, PR) 4:6, 7:6(5), 6:3
Олександр Бублик (Казахстан, 7) - Томаш Махач (Чехія, Q) 2:6, 6:3, 7:6(5)
Таллон Грікспор (Нідерланди) - Абдалла Шелбай (Йорданія, WC) 7:5, 2:0 відмова
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Адріан Маннаріно (Франція, 6) 7:6(3), 7:5
Себастьян Корда (США) - Павло Котов (-) 6:0, 6:2
Андрій Рубльов (-, 2) - Чжан Чжічжень (Китай) 6:7(4), 6:2, 6:4

Енді Маррей здійснив камбек за сетами в матчі проти Дениса Шаповалова і вийшов уперед у їхньому очному протистоянні (2:1). Для британця ця перемога стала 500-ю на хардовому покритті. Лише чотирьом тенісистам у Відкритій Ері вдалося досягти цієї позначки раніше (Федерер, Джокович, Аґассі та Надаль). У другому колі британець зіграє з переможцем пари Гаель Монфіс - Уго Умбер.

Ботік ван де Зандсхулп обіграв шостого сіяного Адріана Маннаріно і здобув свою першу перемогу над суперником із топ-20 із квітня минулого року. Далі голландець зіграє проти Себастьяна Корди (статистика очних зустрічей 2:1 на користь ван де Зандсхулпа).

Хуберт Хуркач зрівняв рахунок в особистих зустрічах з Ян-Леннардом Штруффом (2:2). У вирішальному сеті польський тенісист відіграв 2 матчболи на тай-брейку, а сам поєдинок тривав 2 години 42 хвилини. У другому колі Хуркач зіграє з переможцем пари Максиміліан Мартерер - Крістофер О'Коннелл.