Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
ATX Open - WTA 250 Остін, США • 26 лютого - 3 березня • хард • $267,082 Чинна чемпіонка: Марта Костюк (Україна) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Друге коло Ангеліна Калініна (Україна, 1) - Каміла Осоріо (Колумбія) 6:1, 6:2 Діан Паррі (Франція, 5) - Камілла Рахімова (-) 6:3, 6:3 Даніель Коллінс (США, 3) - Кеті Волинець (США, WC) 4:6, 7:6(3), 6:0 Ван Сіюй (Китай, 6) - Дар'я Семениста (Латвія) 6:1, 6:2 Юань Юе (Китай, 8) - Тейлор Таунсенд (США) 6:3, 7:6(5) Ван Яфань (Китай) - Еміліана Аранго (Колумбія) 6:2, 6:2 Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) - Ребекка Маріно (Канада, Q) 5:7, 7:6(5), 7:5 Анастасія Севастова (Латвія) – Слоан Стівенс (США, 2) 6:3, 6:2
Анастасія Севастова (№485 WTA) здобула першу перемогу над суперницею з топ-40 з червня 2021 року, коли посідала у рейтингу 61-е місце та обіграла Коко Гауфф (№23) на турнірі WTA 500 в Істборні. Нагадаємо, що 33-річна латвійка повернулася до Туру після майже дворічної паузи, яку вона взяла через травму плеча, а в грудні 2022 року вона народила доньку. Анна Кароліна Шмідлова вперше із серпня минулого року зіграє у чвертьфіналі турніру WTA. Тоді словачка дійшла цієї стадії змагань у Празі (WTA 250). За вихід до півфіналу Шмідлова боротиметься з Анастасією Севастовою, якій програла у всіх чотирьох попередніх зустрічах. Востаннє вони грали одна проти одної у 2019 році у Кубку Біллі Джин Кінг. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: ATX Open. |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться