Реєстрація    Увійти
Авторизація
Лента новостей / Олімпіада

ITF: тенісисти з росії та білорусі зіграють на Олімпіаді в нейтральному статусі, якщо відповідатимуть правилам допуску і вимогам МОК

Міжнародна федерація тенісу вперше прокоментувала участь представників країн-агресорів в Олімпійських і Паралімпійських іграх у 2024 році
ITF: тенісисти з росії та білорусі зіграють на Олімпіаді в нейтральному статусі, якщо відповідатимуть правилам допуску і вимогам МОК
Новина з'явилася на сайті ITF.

"Міжнародний олімпійський комітет і Міжнародний паралімпійський комітет дозволять спортсменам із російськими та білоруськими паспортами, які подолають кваліфікацію, узяти участь в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі як індивідуальним нейтральним спортсменам ("AIN") і Паралімпійських іграх як нейтральним паралімпійським спортсменам ("NPA").

ITF підтверджує, що тенісисти з цих країн будуть допущені до участі в олімпійських і паралімпійських змаганнях з тенісу в індивідуальному і нейтральному статусі, якщо вони відповідають принципам МОК щодо AIN і МПК щодо NPA.

Нейтральні спортсмени повинні будуть відповідати вимогам відбору і кваліфікації, викладеним у відповідних Регламентах ITF.

"Рішення ITF узгоджується з більшістю міжнародних федерацій щодо індивідуальних змагань і спортсменів, які братимуть участь в Іграх 2024 року в Парижі цього літа. Позиція ITF також відповідає існуючій міжнародній політиці тенісу, яка була прийнята в березні 2022 року".

В ITF таким чином не прокоментували, чи відповідають росіяни/білоруси їхнім власним вимогам щодо кваліфікації (наприклад, щодо обов'язкової участі в матчах за збірну в передолімпійський цикл).

Нагадаємо, що наразі МОК озвучує дві головні вимоги до нейтральних спортсменів: відсутність активної підтримки війни та контракту приналежності до збройних сил.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: https://www.itftennis.com/en/news-and-media/articles/itf-statement-eligibility-of-russian-belarusian-athletes-at-paris-2024/" target="_blank"> https://www.itftennis.com/en/news-and-media/articles/itf-statement-eligibility-of-russian-belarusian-athletes-at-paris-2024/


 

Додано admin:  6/03/24 20:15  Переглядів: 3 796   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.