Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Енді Маррей (Велика Британія) - Давид Гоффен (Бельгія, Q) 6:3, 6:2
Брендон Накашіма (США, WC) - Крістофер Юбенкс (США) 6:3, 7:6(3)
Олександр Шевченко (Казахстан) - Домінік Кепфер (Німеччина) 6:3, 1:6, 7:6(3)
Танасі Коккінакіс (Австралія) - Маркос Гірон (США) 6:3, 7:5
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 1:6, 6:3, 6:2
Яннік Ганфманн (Німеччина) - Педро Качин (Аргентина) 6:7(7), 6:4, 6:1
Таро Даніель (Японія) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 6:4, 6:1
Фабіан Марожан (Угорщина) - Юрій Родіонов (Австрія, LL) 6:3, 6:2
Маттео Арнальді (Італія) - Люка ван Аш (Франція) 7:6(6), 7:6(3)

Душан Лайович (Сербія) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 7:5 перерваний через дощ
Денис Кудла (США, Q) - Констан Лестьєнн (Франція, Q) 6:3, 2:2 перерваний через дощ
Люка Пуй (Франція, Q) - Даніель Альтмаєр (Німеччина) 2:1 перервано через дощ

Енді Маррей здобув свою 31-шу перемогу на BNP Paribas Open (його найкращий результат на турнірі - фінал у 2009 році). Британський тенісист здобув восьму перемогу у восьмому матчі проти Давида Гоффена. У другому раунді 36-річний Енді Маррей зустрінеться з п'ятою ракеткою світу Андрієм Рубльовим. Це буде їхній третій поєдинок і перший із 2021 року (рахунок особистих зустрічей 1-1).

Брендон Накашіма зрівняв рахунок в очних протистояннях із Крістофером Юбенксом (1:1) і здобув першу перемогу на турнірі ATP з жовтня минулого року. Далі Накашіма зустрінеться з 32-м сіяним Їржі Легечкою, якому програв минулого року на "Мастерсі" в Торонто.

Крістофер О'Коннелл виграв перший матч в основній сітці "Мастерса" на харді. Австралієць вдруге за дві зустрічі обіграв британця Джека Дрейпера. У другому раунді О'Коннелл зіграє проти шостої ракетки світу Олександра Зверєва. Минулого року Крістофер переміг німця на грунті в Мюнхені і програв йому на харді в Дубаї.