Український теніс / ITF

Лас-Франкезас-дал-Бальєс (M15). Кравченко виграв свій третій парний титул ITF

Український тенісист Георгій Кравченко став чемпіоном турніру ITF M15 у парному розряді
У фіналі змагань українець і його напарник Ніколай Неделчев із Болгарії, переграли пару Стефан Купер/Ронетто ван Тільбург (Велика Британія/Нідерланди) - 6:3, 6:2.

Українсько-болгарська пара один раз подала навиліт, припустилася двох подвійних помилок, зробила чотири брейки і відіграла всі три брейк-поінти суперників. Фінальний поєдинок тривав 53 хвилини.

Шлях до титулу:

R1: Мілан Марковітц/Бенуа Торк (Угорщина/Бельгія) 6:4, 6:1
QF: Альваро Буено Жиль/Ігнасі Форсано (Іспанія) 7:5, 6:4
SF: Алехандро Мелеро Кретцер/Альберт Педріко Кравцов (Іспанія) 6:4, 6:4
FR: Стефан Купер/Ронетто ван Тільбург (Велика Британія/Нідерланди) 6:3, 6:2

23-річний Георгій Кравченко вдесяте зіграв у фіналі турніру ITF у парному розряді і завоював свій третій титул. Це перший парний фінал для українця з квітня минулого року. За свій виступ у парному турнірі Кравченко заробив $465 призових і 15 рейтингових очок.

Нагадаємо, що наприкінці січня Георгій Кравченко виграв одиночний титул ITF на турнірі M15 у Манакорі.