Реєстрація    Увійти
Авторизація
Лента новостей / Олімпіада

Українські спортивні органи звернулись до МОК та ITF щодо дозволу тенісистам із країн-агресорів грати у парі на Олімпіаді

Новини

Мінмолодьспорту, НОК України та ФТУ написали звернення до світових організацій
Українські спортивні органи звернулись до МОК та ITF щодо дозволу тенісистам із країн-агресорів грати у парі на Олімпіаді
Як повідомляє Міністерство молоді та спорту України, наша країна звернулася до МОК та Міжнародної тенісної федерації у зв’язку з рішенням дозволити російським та білоруським тенісистам змагатися разом у парному розряді на Іграх у Парижі.

"Правила нейтралітету МОК, спочатку опубліковані у березні 2023 року та оновлені у грудні 2023 року для Олімпійських ігор у Парижі 2024 року, чітко зазначають, що "команди атлетів з російським або білоруським паспортом не можуть бути розглянуті" та "не можуть брати участь в Олімпійських іграх у Парижі 2024". Це є суттєвим для мандату МОК та МПК, згідно з яким власники російських та білоруських паспортів можуть змагатися лише як індивідуальні нейтральні спортсмени".

Лист направили до президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха та президента Міжнародної тенісної федерації (ITF) Девіда Гаггерті.

"Сприйняття громадськістю пар російських або білоруських тенісистів, які змагаються проти інших пар на основі національності, неминуче вказує на те, що вони представляють свої країни, - сказано в листі. - Це кардинально суперечить ширшому підходу, узгодженому МОК та МПК, який забороняє представництво російської або білоруської держави на міжнародних спортивних змаганнях, тим самим виключаючи команди з цих країн".

Також у зверненні наведені приклади порушень рекомендацій МОК щодо нейтральності і підтримки військової агресії та/або очільника Кремля володимира путіна, які раніше були опубліковані на нашому порталі. Зокрема згадуються прізвища Вероніки Кудерметової, Олени Вєсніної, Мірри Андрєєвої, Анастасії Потапової. За надану інформацію Мінмолодьспорту висловило подяку нашому порталу BTU та медійному проєкту "Watchers".

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: mms.gov.ua


 

Додано HomeAlone:  21/03/24 19:21  Переглядів: 5 125   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.