Український теніс / ITF

Шарм-ель-Шейх (М15). Урсу поступився у вирішальному матчі турніру і не зумів завоювати третій титул поспіль

Український тенісист зазнав поразки у фіналі турніру ITF M15 у Єгипті
У фінальному поєдинку Вадим Урсу (№425 АТР) за дві години програв британцеві Джайзу Хассі (№452 АТР) - 2:6, 4:6. Українець двічі подав навиліт, припустився стільки ж подвійних помилок, програв п'ять геймів на своїй подачі і зробив п'ять брейків.

27-річний Вадим Урсу 11-й раз зіграв у фіналі турніру ITF і боровся за свій сьомий титул. Українець два тижні поспіль вигравав титули на аналогічних турнірах у Шарм-ель-Шейху та у фіналі проти Гассі перервав свою серію перемог, яка налічувала 14 матчів.

За свій виступ цього тижня Вадим Урсу заробив $1,272 призових і 8 рейтингових очок. У понеділок він дебютує в топ-400 світового рейтингу і стане третьою ракеткою України.