Український теніс / ITF

Лопота (W50). Снігур за дві години перемогла "нейтральну" суперницю і втретє в сезоні зіграє у фіналі турніру ITF

Українська тенісистка боротиметься за чемпіонський титул на турнірі ITF W50 у Грузії
У півфінальному поєдинку Дарія Снігур (№125 WTA), посіяна під першим номером, за дві години перемогла "нейтральну" Анастасію Золотарьову (№663 WTA) - 7:6(2), 7:6(3). Українка припустилася шести подвійних помилок, програла шість геймів на своїй подачі і зробила стільки ж брейків.

У фіналі турніру в Лопоті Снігур зустрінеться зі ще однією "нейтральною" тенісисткою Кірою Павловою (№461 WTA), яка посіяна під сьомим номером.

Дарія Снігур втретє в сезоні зіграє у фіналі турніру ITF - у березні вона стала призером на турнірі ITF W75 у Ржичанах, а минулого місяця виграла титул на змаганнях ITF W50 у Кальві. Загалом у кар'єрі 22-річної української тенісистки це буде 15-й фінал на рівні ITF, у якому вона боротиметься за свій 10-й титул.