Галле. Чжан Чжічжень здійснив камбек у чвертьфіналі, Гуркач та Зверєв посперечаються за вихід до фіналу

Результати чвертьфіналів на турнірі ATP 500 у Німеччині
Terra Wortmann Open - ATP 500
Галле, Німеччина • 17-23 червня • трава • €2,411,390
Чинний чемпіон: Олександр Бублик (Казахстан)

Чвертьфінал

Яннік Сіннер (Італія, 1) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 6:2, 6:7(1), 7:6(3)
Чжан Чжічжень (Китай) - Крістофер Юбенкс (Канада) 6:4, 4:6, 7:5
Губерт Гуркач (Польща, 5) - Маркос Гірон (США) 7:6(5), 6:4
Олександр Зверєв (Німеччина, 2) - Артур Фіс (Франція) 6:7(5), 6:3, 6:4

+

Яннік Сіннер обіграв Яна-Леннарда Штруффа цього сезону на всіх трьох покриттях: у березні вони зустрічалися на хардовому "Мастерсі" в Індіан-Веллс, а у квітні - на грунтовому "Мастерсі" в Монте-Карло. Італієць проведе 29-й півфінал у кар'єрі та другий на траві. У попередньому сезоні він дійшов до цієї стадії на Вімблдоні.

Чжан Чжічжень, який стане наступним суперником Сіннера, відігрався з рахунку 2:5 у вирішальному сеті зустрічі з Крістофером Юбенксом. Китайський тенісист раніше один раз доходив до півфіналу турніру ATP - минулого сезону на грунті в Гамбургу. Для Чжана Чжічженя зустріч із Сіннером буде сьомою з тенісистом із топ-5 і він спробує здобути свою третю перемогу. Нагадаємо, що у другому колі китаєць був сильнішим за Данила Медведєва.

Губерт Гуркач та Олександр Зверєв проведуть четверту очну зустріч. Поляк боротиметься за другий фінал у Галле (виграв титул два роки тому), а німецький тенісист спробує втретє зіграти у вирішальному матчі (грав у фіналі у 2016 та 2017 роках). Зверєв виграв у всіх попередніх матчах проти Гуркача, зокрема цього сезону на United Cup.