Майорка. Фоніні вперше за три роки виграв матч на траві, Монфіс здобув дебютну перемогу над Тімом

На турнірі ATP 250 в Іспанії проходять матчі першого кола
Mallorca Championships - АТР 250
Майорка, Іспанія • 25 червня - 1 липня • трава • €1,005,340
Чинний чемпіон: Крістофер Юбенкс (США)

Перше коло

Рінкі Хіджіката (Австралія) - Лука Нарді (Італія) 6:2, 2:6, 7:5
Алекс Мікельсен (США) – Нуну Боржеш (Португалія) 6:3, 7:6(4)
Себастьян Офнер (Австрія) - Жауме Мунар (Іспанія) 3:6, 6:4, 7:6(4)
Лучано Дардері (Італія, 5) - Педро Мартінес (Іспанія) 7:5, 7:5
Фабіо Фоніні (Італія, WC) - Гейс Браувер (Нідерланди, LL) 7:6(4), 7:6(5)
Олександр Шевченко (Казахстан) - Констан Лестьєнн (Франція, Q) 7:5, 7:6(5)
Гаель Монфіс (Франція, 6) - Домінік Тім (Австрія, WC) 6:3, 7:6(3)
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Пабло Карреньо Буста (Іспанія, WC) 7:6(4), 4:6, 7:6(3)
Роберто Баутіста Агут (Іспанія) - Таро Даніель (Японія) 6:1, 6:0

+

Себастьян Офнер перервав серію з трьох поразок і виграв перший із трьох зіграних матчів на траві цього сезону. Далі австрієць зустрінеться із п'ятим сіяним Лучано Дардері, який здобув першу перемогу в основній сітці турніру на траві. У лютому тенісисти грали один проти одного на грунті в Кордові, де сильнішим був італієць.

Фабіо Фоніні виграв свій перший матч на траві з Вімблдону 2021 року, коли дійшов там до третього кола.

Гаель Монфіс вперше обіграв Домініка Тіма за сім зіграних проти нього матчів. Раніше тенісисти по три рази зустрічалися на грунтових та хардових турнірах. Їхнє попереднє протистояння відбулося на старті сезону 2020 року на Australian Open.