Головне / Український теніс / Олімпіада

Олімпіада. Світоліна у тригодинній битві поступилася Крейчиковій і вперше не змогла пройти до чвертьфіналу на Іграх

Українська тенісистка зазнала поразки в третьому колі олімпійського турніру в Парижі
Олімпійські ігри-2024
Париж, Франція • 27 липня - 4 серпня • грунт
Сітка турніру: одиночний розряд

Третє коло
Еліна Світоліна (Україна) - Барбора Крейчикова (Чехія, 9) 6:7(5), 6:2, 4:6

У сьогоднішньому матчі Світоліна провела на корті майже три години. На старті вирішального сету українка зробила брейк і потім повела 2:0, але не втримала перевагу, а у сьомому геймі їй не вдалося захистити свою подачу, що дозволило суперниці в підсумку повести 5:3. У наступному геймі Еліна скоротила розрив у рахунку, взявши гейм на подачі чешки, але після цього під нуль програла свою.

Світоліна втретє виступила на Олімпійських іграх. У 2016 році вона змогла дійти до чвертьфіналу змагань у Ріо-де-Жанейро, а три роки тому їй вдалося виграти бронзову медаль на турнірі у Токіо.

Сьогоднішня поразка стала для Еліни другою у протистояннях з Крейчиковою. 2021 року українка поступилася представниці Чехії в третьому колі на Ролан Гаррос, де чешка в підсумку стала чемпіонкою.