Світовий теніс / Олімпіада

Олімпіада. Чжен Ціньвень здобула вольову перемогу над Кербер у чвертьфінальному матчі

На олімпійському турнірі в Парижі визначилася друга учасниця півфіналу
Олімпійські ігри-2024
Париж, Франція • 27 липня - 4 серпня • грунт
Сітка турніру: одиночний розряд

Чвертьфінал
Чжен Ціньвень (Китай, 6) - Анжелік Кербер (Німеччина) 6:7(4), 6:4, 7:6(6)

Китайська тенісистка зрівняла рахунок в очних зустрічах із Кербер, якій поступилася 2022 року на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс. У сьогоднішньому матчі, у вирішальному сеті, Чжен Ціньвень зробила камбек із рахунку 4:1 на користь німкені.

Нагадаємо, що перед виступом у Парижі Анжелік Кербер повідомила, що це буде останній турнір у її кар'єрі.

Китаянка також продовжила свою безпрограшну серію на грунтовому покритті. За тиждень до старту на Олімпіаді вона стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 у Палермо.

Чжень Ціньвень - друга представниця Китаю, яка дійшла до півфіналу в одиночному розряді на Олімпійських іграх. У 2008 році на цій стадії змагань у Пекіні зіграла Лі На.

Наступна суперниця китайської тенісистки визначиться в матчі Іга Швьонтек (Польща, 1) - Даніель Коллінс (США, 8).