Світовий теніс / Олімпіада

Олімпіада. Надаль і Алькарас зазнали поразки у чвертьфінальному поєдинку парного турніру

Іспанський тандем завершив свій виступ матч олімпійському турнірі в Парижі
Олімпійські ігри-2024
Париж, Франція • 27 липня - 4 серпня • грунт
Сітка турніру: парний розряд

Чвертьфінал
Карлос Алькарас/Рафаель Надаль (Іспанія) - Остін Країчек/Раджив Рам (США, 4)2:6, 4:6

Іспанський тандем не зміг виграти третій матч на олімпійському турнірі в Парижі. Алькарас і Надаль програли три гейми на своїх подачах і не реалізували жодного з чотирьох зароблених брейк-поїнтів, три з яких припали на останній гейм.

Рафаель Надаль завершив свій виступ на Олімпіаді в Парижі. Нагадаємо, що в одиночному розряді іспанець програв у другому колі сербу Новаку Джоковичу.

Карлос Алькарас, раніше сьогодні, здобув перемогу в матчі третього кола в одиночному розряді і завтра боротиметься з американцем Томмі Полом за місце в півфіналі.