Український теніс / WTA

Гамбург. Соболєва вийшла до другого кола, відігравши матчболи у вирішальному сеті

Анастасія Соболєва стартувала з перемоги в основній сітці турніру WTA 125 у Німеччині
ECE Ladies Hamburg Open - WTA 250
Гамбург, Німеччина • 4-10 серпня • грунт • $115,000
Чинна чемпіонка: Аранча Рус (Нідерланди)

Перше коло
Анастасія Соболєва (Україна, Q) - Зейнеп Сенмез (Туреччина) 3:6, 7:5, 7:6(8)

У другому сеті українська тенісистка зуміла здійснити камбек, поступаючись з рахунком 3:5, а у вирішальному Соболєва не втримала перевагу, ведучи 3:0 і програвши п'ять геймів поспіль. У дванадцятому геймі Анастасія не змогла реалізувати матчбол на подачі Сенмез, а на тай-брейку відіграла два матчболи суперниці.

Соболєва взяла реванш у Сенмез за поразку у травні цього року у другому колі турніру WTA 125 у Пармі.

За місце у чвертьфіналі українка боротиметься із лідеркою посіву Маяр Шериф (Єгипет). Для Соболєвої це буде другий матч проти тенісистки, що входить до топ-100.