Цинциннаті. Зверєв зупинив Карреньо Бусту, Гуркач і Руне вийшли до чвертьфіналу

Результати матчів п'ятниці на турнірі ATP 1000 у США
Цинциннаті, США • 12-19 серпня • хард • $7,909,030

Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - Каспер Рууд (Норвегія, 7) 6:3, 6:1
Гаель Монфіс (Франція) - Карлос Алькарас (Іспанія, 2) 4:6, 7:6(5), 6:4

Третє коло

Яннік Сіннер (Італія, 1) - Джордан Томпсон (Австралія) відмова
Андрій Рубльов (-, 6) - Брендон Накашіма (США, WC) 7:6(5), 6:1
Олександр Зверєв (Німеччина, 3) - Пабло Карреньо Буста (Іспанія, PR) 7:5, 7:6(6)
Бен Шелтон (США, 12) - Фабіан Марожан (Угорщина) 6:4, 6:3
Губерт Гуркач (Польща, 5) - Флавіо Коболлі (Італія) 6:3, 3:6, 6:1
Френсіс Тіафо (США) - Їржі Легечка (Чехія) 6:4, 6:7(10), 7:6(5)
Джек Дрейпер (Велика Британія) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада) 5:7, 6:4, 6:4
Хольгер Руне (Данія, 15) - Гаель Монфіс (Франція) 3:6, 6:3, 6:4

+

Олександр Зверєв втретє поспіль зіграє у чвертьфіналі в Цинциннаті. У 2021 році німецький тенісист став чемпіоном турніру, а минулого сезону дійшов до півфіналу. Розіграш 2022 року Звєрєв пропускав через травму.

Губерт Гуркач спробує другий сезон поспіль вийти в півфінал американського "Мастерса", якщо обіграє Френсіса Тіафо. Поляк веде з рахунком 3-2 в очних протистояннях і виграв їхній попередній матч у 2022 році в Ліоні

Чвертьфінальні пари: Сіннер - Рубльов, Зверєв - Шелтон, Хуркач - Тіафо, Дрейпер - Руне.