Головне / Український теніс / Юніори

Orange Bowl. Білокінь програє у фіналі кращій юніорці світу

Маргарита Білокінь провела найбільший фінал на турнірах ITF Juniors у кар'єрі

У вирішальному матчі турніру вищої категорії в Плантейшені 16-річна українка за 1 годину 5 хвилин поступилася лідеру посіву - 15-річній американці Вітні Осігве: 1:6, 2:6.

Уродженка Києва вже в третій раз програла представниці США у цьому році: раніше Білокінь зазнала поразки від Осігве у першому колі юніорського US Open та півфіналі закритого турніру категорії B1 в американській Талсі.

Зазначимо, що раніше Маргариті не вдавалося виграти жодного матчу на турнірах категорії А, а на цих змаганнях вона на шляху до фіналу обіграла трьох сіяних тенісисток: Елішу Болтон (США, 3), Саду Нахіману (Бурунді, 15) і Нахо Сато (Японія, 5).

Показаний результат на Orange Bowl принесе українці 185 очок в залік юніорського рейтингу, завдяки яким вона може дебютувати у Топ-30. На даний момент Білокінь займає 88-й рядок.

Додано HomeAlone:  10/12/17 18:28  Переглядів: 5 433   Рейтинг:: 0