Сергій Стаховський продовжує виступ в основній сітці турніру.

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Перше коло
Сергій Стаховський (Україна, WC) - Жоао Соуза (Португалія) 6-3, 6-3, 5-7, 1-6, 6-4

Четвертий очний поєдинок і перший на траві зіграли Сергій Стаховський і Жоао Соуза. Португалець у двох матчах виграв у нашого тенісиста у трьох сетах, а Стаховський здобув одну двухсетову перемогу.

Раніше українець двічі грав у третьому раунді на Вімблдоні (2013-2014), а Жоао Соуза - один раз доходив до третього кола (2016).

На траві цьогоріч Стаховський здобув 8 перемог, зокрема виграв "челленджер" в Ілклі, а Соуза після поразки на старті турніру в Галле дійшов до чвертьфіналу в Анталії.

Наступний суперник українця визначився за підсумками матчу одинадцятого сіяного Сема Кверрі (США) і 101-ї ракетки світу Джордана Томпсона (Австралія). Американець оформив перемогу у трьох партіях: 6-2, 6-4, 6-3.

Додано Maria Melnyk:  2/07/18 17:14  Переглядів: 7 635   Рейтинг:: 0