Головне / Український теніс / WTA

Ястремська дебютує в сотні найсильніших, Світоліна зберігає п'яте місце в рейтингу WTA

Актуальні результати українських гравців в жіночій тенісній класифікації.

За підсумками Вімблдону наші тенісистки займають такі місця в топ-100 рейтингу WTA:

- Еліна Світоліна - №5 (5020)
- Леся Цуренко - №39 (1295), втратила 5 рядків
- Катерина Бондаренко - №81 (812), опустилася на 2 позиції
- Катерина Козлова - №86 (774), втратила 19 рядків
- Даяна Ястремська - №100 (643), піднялася на 27 місць

З рейтингом за 16 липня 2018 року ви зможете ознайомитися тут.

Нагадаємо, що на трав'яному мейджорі тільки Лесі Цуренко вдалося пройти стартовий бар'єр змагань, а Еліна Світоліна, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова програли свої перші поєдинки в одиночному розряді.

Уперше до топ-100 світової класифікації потрапила Даяна Ястремська. 18-річна українка стала першою тенісисткою, яка народилася в (після) 2000 році, якій вдалося піднятися в сотню найсильніших жіночого тенісу. Нагадаємо, що за останній місяць Ястремська зіграла у фіналі на турнірі ITF в Ілклі, виграла змагання в Римі і дійшла до півфіналу в Будапешті.

З новим особистим рекордом розпочинає тиждень і Марта Костюк: 16-річна українка піднялася на п'ять рядків і посіла 129-е місце.