Головне / Український теніс / US Open

US Open. Савчук провела свій заключний матч у кар'єрі

Ольга Савчук у дуеті з Еліною Світоліною програла на старті свого останнього турніру.
US Open - The Grand Slam
Нью-Йорк, США • 27 серпня - 9 вересня • хард • $6,140,840
Чинні чемпіонки: Мартіна Хінгіс (Швейцарія) / Латіша Чжань (Тайвань)
Сітка турніру: парний розряд

Перше коло
Ольга Савчук / Еліна Світоліна (Україна) - Вікторія Кужмова / Магдалена Рибарікова (Словаччина) 2-6, 5-7

Дівчата провели на корті 1 годину і 15 хвилин. Після двох брейків для словачок у першій партії в другому сеті тенісистки відіграли 11 геймів без брейкпоїнтів. За рахунку 5-6 Савчук і Світоліна з двох геймболів упустили подачу, а Кужмова і Рибарікова з першого ж матчболу оформили перемогу.

Рекордсменка збірної України в Кубку Федерації Ольга Савчук зіграла свій останній матч у кар'єрі гравця. Напередодні українка підтвердила інформацію, що планує зачохлити ракетку за підсумками US Open.

У колекції 30-річної тенісистки три титули WTA, останній з яких вона виграла минулого сезону в Хобарті (разом з румункою Ралукою Олару). Також у 2017 році Ольга двічі ставала фіналісткою в парі. Особистий рекорд Савчук у рейтингу - 33-й рядок, а на турнірах Grand Slam - парний чвертьфінал.

Додано Maria Melnyk:  30/08/18 21:03  Переглядів: 6 577   Рейтинг:: 0