Головне / Український теніс

Топ-5 матчів року за участю українок за версією порталу "Великий теніс України"

До вашої уваги п'ятірка яскравих поєдинків сезону за участю українських тенісисток.
Топ-5 матчей года с участием украинок по версии портала "Большой теннис Украины"
5-е місце: Надія Кіченок - Дар'я Гаврилова, Кубок Федерації, 4-6, 6-2, 6-3

Кіченок зуміла перевести до вирішального раунду командне протистояння з австралійками в рамках Fed Cup. Дві години тривала боротьба в четвертому матчі зустрічі збірних України та Австралії в Перті. Гавриловій вдалося записати у свій актив стартовий сет (Кіченок відіграла дев'ять сетболів). За дві інші партії Надія не віддала 26-й ракетці світу жодного гейму на своїй подачі, виконавши три брейка. Надія Кіченок провела свій перший поєдинок в одиночному розряді за рік.

4-е місце: Даяна Ястремська - Гарбіньє Мугуруса, Люксембург, 6-2, 6-3

Для 18-річної українки це була найвища за рейтингом перемога в кар'єрі (Мугуруса на той момент займала 13-е місце в класифікації WTA). Суперниці провели на корті 1 годину і 9 хвилин. Ястремська оформила путівку у свій другий чвертьфінал WTA поспіль. Даяна реалізувала 5 з 10 брейкпоїнтів на подачі іспанки, а екс-перша ракетка світу скористалася 2 шансами на брейк з 4.

3-е місце: Леся Цуренко - Каролін Возняцкі, US Open, 6-4, 6-2

Цуренко залишила за бортом американського мейджора другу ракетку світу. Леся, на рахунку якої було шість перемог над суперницями з топ-10, вперше зуміла обіграти тенісистку з топ-5. Після декількох обмін брейками українка з рахунку 1-3 в першій партії виграла 5 з наступних 6 геймів. У другому сеті Возняцкі не отримала жодного брейкпоїнта на подачі Цуренко, а Леся оформила два брейки, не віддавши данці жодного гейму з рахунку 1*-2. Зустріч тривала 1 годину і 41 хвилину.

2-е місце: Еліна Світоліна - Слоан Стівенс, WTA Finals, 3-6, 6-2, 6-2

У фіналі Підсумкового турніру сезону українка за 2 години і 23 хвилини оформила перемогу над п'ятою сіяною Слоан Стівенс. Обидві тенісистки на шляху до вирішального матчу не програли жодної зустрічі на корті в Сінгапурі. Після поразки в першому сеті Світоліна з рахунку 3-2 у другій партії взяла три гейми поспіль. У вирішальній партії Еліна на один брейк американки відповіла трьома, чим гарантувала собі титул в Сінгапурі.

1-е місце: Еліна Світоліна - Каролін Возняцкі, WTA Finals, 5-7, 7-5, 6-3

В останньому матчі групового етапу на WTA Finals дівчата боролися за путівку до півфіналу. Світоліній для продовження виступу в Сінгапурі необхідно було виграти одну партію. Возняцкі, торішня чемпіонка Підсумкового турніру, лідирувала з сетом і брейком у другому сеті, але українка зуміла зробити камбек. З п'ятого сетбола Світоліна забезпечила собі місце в півфіналі, а потім довела зустріч до перемоги, оформивши один брейк у третій партії. Цей поєдинок тривав 2,5 години.

Додано Maria Melnyk:  1/12/18 20:23  Переглядів: 6 540   Рейтинг:: 0