Брісбен. Цуренко перемагає другу сіяну і зіграє у фіналі

Леся Цуренко вперше в кар'єрі пробилася до фіналу турніру серії "Прем'єр".
Півфінал
Леся Цуренко (Україна) - Наомі Осака (Японія, 2) 6-2, 6-4

Українка за 1 годину і 5 хвилин забезпечила собі путівку в дебютний у своїй кар'єрі фінал на змаганнях категорії "WTA Premier". В активі Цуренко є 4 титули у 4 зіграних фіналах серії International (2018-2017 - Акапулько, 2016 - Гуанжчоу, 2015 - Стамбул).

У протистоянні з Наомі Осакою наша тенісистка скористалася шансами на брейк у двох геймах першого сету, а потім взяла гейм на подачі суперниці на старті другої партії. Японка свої перші можливості зробити брейк у цьому матчі отримала тільки за рахунку 3-2 у другому сеті, але Цуренко гейм відстояла. Осака відіграла на подачі два матчболи, а Цуренко з четвертої спроби вже на своєму геймі довела поєдинок до перемоги.

В активі Лесі Цуренко 6 ейсів при 2 подвійних помилках, 20 віннерів і 14 невимушених помилок. Наомі Осака на свій рахунок записала 8 ейсів, 2 подвійні помилки, 22 віннера і 26 невимушених помилок. Торік Осака віддала Цуренко два гейми в їх чвертьфіналі на Відкритому чемпіонаті США, а у 2014 році обіграла українку на турнірі ITF.

На рахунку Цуренко вже було cім перемог над суперницями топ-10 (одна з топ-5 - проти Каролін Возняцкі (2) на торішньому US Open) і усі на хардових кортах.

Суперниця Лесі Цуренко по фіналу в Брісбені визначиться в матчі Донна Векич (Хорватія, WTA 34) - Кароліна Плішкова (Чехія, WTA 8). З Векич українка раніше не грала, а з Плішковою зустрічалася на корті 5 разів (1-1 по матчах на рівні WTA).

За підсумками турніру Леся вже гарантувала собі особистий рекорд у рейтингу (24-е місце - фінал, 23-е місце - титул). Раніше найкращим результатом Цуренко у світовій класифікації було 26-е місце.

Додано Maria Melnyk:  5/01/19 06:15  Переглядів: 13 056   Рейтинг:: 0