Головне / Світовий теніс / US Open

US Open. Джоковича дискваліфікували через попадання м'ячем у суддю

Пабло Карреньо-Буста вийшов до чвертьфіналу після інциденту наприкінці першого сету.
Супервайзер Відкритого чемпіонату США дискваліфікував першу ракетку світу через порушення правил під час проведення поєдинку четвертого кола проти Пабло Карреньо-Бусти.

У першій партії серб заробив потрійний сетбол на подачі суперника за рахунку 4-5, але Карреньо-Буста свій гейм захистив. Далі зав'язалася боротьба на подачі Джоковича. На другому розіграші серб впав (0-30) і після падіння був змушений звернутися за допомогою до фізіо через проблеми з лівим плечем. Після відновлення гри Карреньо-Буста заробив потрійний брейкпоїнт і реалізував другий з них.

Після завершення гейму на своїй подачі тенісист викинув м'яч, яким потрапив у суддю. В жінки збилося дихання і на корт вийшла медична служба.

Згідно з регламентом нанесення будь-якої фізичної шкоди офіційним особам (незалежно від мотивів) веде до дискваліфікації. Після обговорень Джоковича з арбітром матчу і супервайзером було оголошено рішення про завершення поєдинку на користь іспанця. Зазначимо, що в поточному розіграші US Open через протокол безпеки лінійні судді є тільки на головних аренах, а на всіх інших кортах працює електронна система.

Нагадаємо, у 2016 році під час матчу на Кубку Девіса Денис Шаповалов на емоціях вдарив по м'ячу і потрапив в арбітра на вишці, за що також був дискваліфікований.

Додано Maria Melnyk:  6/09/20 23:14  Переглядів: 9 971   Рейтинг:: +1