Головне / Український теніс / WTA

Фінал Світоліної в Монтерреї увійшов до Топ-10 найбільш тривалих матчів сезону

Жіноча тенісна асоціація підбиває підсумки сезону, що завершився
На початку березня, перед початком паузи в сезоні через пандемію, Еліна Світоліна стала чемпіонкою турніру WTA International в Мексиці, обігравши у фіналі чешку Марі Боузкову з рахунком 7:5, 4:6, 6:4. Зустріч тривала рівно три години.

Це був найтриваліший фінал в кар'єрі української тенісистки в WTA-турі. В цілому Світоліна провела 15 фіналів на турнірах WTA і зазнала лише однієї поразки.

Топ-10 найбільш тривалих матчів сезону:

1. Хізер Вотсон - Елізе Мертенс 6:7(5), 6:4, 7:5 (Хобарт, 1/4 фіналу) - 3 години 33 хвилини
2. Ірина-Камелія Бегу - Леоні Кунг 6:7(3), 7:5, 7:6(7) (Прага, 2 коло) - 3 години 28 хвилин
3. Кікі Бертенс - Сара Еррані 7:6(5), 3:6, 9:7 (Ролан Гаррос, 2 коло) - 3 години 11 хвилин
4. Жасмін Паоліні - Дар'я Касаткіна 5:7, 6:4, 6:4 (Палермо, 1 коло) - 3 години 9 хвилин
5. Заріна Діяс - Крістина Макхейл 6:7(4), 7:5, 7:6(3) (Страсбург, 1 коло) - 3 години 8 хвилин
6. Ежені Бушар - Данка Ковінич 3:6, 6:4, 7:5 (Стамбул, 2 коло) - 3 години 2 хвилини
7. Гарбіньє Мугуруса - Тамара Зіданшек 7:5, 4:6, 8:6 (Ролан Гаррос, 1 коло) - 3 години 1 хвилина
8. Юлія Путінцева - Петра Мартич 6:3, 6:7(2), 6:4 (Рим, 2 коло) - 3 години
9. Еліна Світоліна - Марі Боузкова 7:5, 4:6, 6:4 (Монтеррей, фінал) - 3 години
10. Елісон Ріск - Ван Яфань 7:5, 2:6, 6:3 (Australian Open, 1 коло) - 3 години

Зазначимо, що на 18-му місці в цьому рейтингу опинився чвертьфінальний матч Даяни Ястремської проти Каміли Джорджі на турнірі WTA International в Палермо. Українка не реалізувала два матчболи і програла з рахунком 6:4, 6:7(5), 3:6. Тоді тенісистки провели на корті 2 години 52 хвилини.

З повним списком найтриваліших матчів сезону можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, Еліна Світоліна завершила сезон-2020 на п'ятій сходинці світового рейтингу. Українка не покидає межі Топ-10 вже протягом 163 тижнів поспіль. Це третій результат серед діючих безперервних серій.