Yarra Valley Classic. Костюк і Саснович пробились в парний чвертьфінал

Українка Марта Костюк та її напарниця Олександра Саснович з Білорусі обіграли шостих сіяних.
Yarra Valley Classic - WTA500
Мельбурн, Австралія • 31 січня - 6 лютого • хард • $565,530
Сітки турніру: одиночний розрядпарний розряд

У другому раунді українсько-білоруський дует здобув перемогу над китаянками Сюй Іфань і Ян Чжаосюань: 5-7, 6-4, 10-6. Зустріч тривала 1 годину і 40 хвилин. На вирішальному тай-брейку з рахунку 4-5 Костюк і Саснович виграли 6 з наступних 7 розіграшів.

У чвертьфіналі Марта й Олександра зіграють з четвертими ракетками турніру, дуетом Чжен Сайсай / Дуань Ін'ін.

Раніше сьогодні Марта Костюк виграла свій стартовий матч на турнірі в Мельбурні в одиночному розряді.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано Maria Melnyk:  3/02/21 07:30  Переглядів: 1 773   Рейтинг:: +3