Australian Open. Світоліна залишає турнір після четвертого кола

Еліна Світоліна не змогла пробитися у чвертьфінал австралійського "мейджора".
Мельбурн, Австралія • 8-21 лютого • хард • $22,689,778
Чинна чемпіонка: Софія Кенін (США)

Четверте коло
Еліна Світоліна (Україна, 5) - Джессіка Пегула (США) 4-6, 6-3, 3-6

Тенісистки провели на корті 1 годину і 55 хвилин. У вирішальному сеті Пегула лідирувала з брейком 4-1, Світоліній вдалося скоротити відставання до 3-4, але потім українка втратила ще один гейм на своїй подачі. Реалізувавши свій четвертий прихований матчбол, американка потім зуміла захистити подачу й оформила путівку до чвертьфіналу.

61-ша ракетка світу Джессіка Пегула здобула свою першу перемогу над суперницями з першої десятки рейтингу (раніше програла в 6 зустрічах, взявши лише один сет). Її суперниця по чвертьфіналу визначиться в поєдинку Донна Векич - Дженніфер Брейді.

Еліна Світоліна сьогодні боролася за свій третій чвертьфінал на Відкритому чемпіонаті Австралії (2018, 2019). Раніше українка тричі доходила до цього етапу на Ролан Гаррос, всього в активі Світоліної 7 чвертьфіналів на "мейджорах". Для Світоліної це п'ята поразка на стадії 1/8 фіналу на "Шоломах" при 7 перемогах. Раніше на цій стадії українська тенісистка програвала тільки суперницям з першої двадцятки рейтингу. Нагадаємо, що торік Еліна Світоліна завершила свій виступ у Мельбурні за підсумками третього кола.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано Maria Melnyk:  15/02/21 04:14  Переглядів: 5 984   Рейтинг:: 0