Головне / Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Циципас робить камбек у матчі з Надалем і проходить до півфіналу

Стефанос Циципас відіграється у чвертьфінальному поєдинку проти Рафаеля Надаля на Відкритому чемпіонаті Австралії.
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 8-21 лютого • хард •
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Стефанос Циципас (Греція, 5) - Рафаель Надаль (Іспанія, 2) 3-6, 2-6, 7-6 (4), 6-4, 7-5

Тенісисти провели на корті трохи понад 4 години. Після того, як Надаль вийшов вперед 2-0 по сетах, до кінця матчу іспанець заробив всього один брейкпоїнт на подачі грека (в завершальному геймі матчу). Циципас відігрався з брейкпоїнту і реалізував третій матчбол, щоб завершити зустріч на свою користь. На рахунку Стефаноса Цицпаса 17 ейсів, 49 віннерів і 38 невимушених помилок. В активі Рафаеля Надаля 15 ейсів, 58 віннерів і 42 невимушених помилки (в першому і другому сетах іспанець допустив по 5 невимушених помилок).

Грек святкує свою другу перемогу в матчах з Надалем. Вигравши третій сет у свого суперника, Циципас перервав рекордну серію іспанця, який виграв 35 сетів поспіль на мейджорах (з Ролан Гаррос-2020). Раніше за свою кар'єру іспанський тенісист тільки двічі програв у матчах, в яких вів 2-0 по сетах, а грек - тільки раз відігрався, поступаючись 0-2.

34-річний Рафаель Надаль боровся за сьомий раз чвертьфінал на Australian Open і свій 35 півфінал на турнірах Великого Шолома.

В ½ фіналу Відкритого чемпіонату Австралії Стефанос Ціціпас зіграє проти Данила Медведєва.

Додано Maria Melnyk:  17/02/21 15:00  Переглядів: 5 001   Рейтинг:: +1