Головне / Український теніс / Олімпіада

Олімпіада. Світоліна знову перемагає в трьох сетах і виходить до чвертьфіналу

Еліна Світоліна обігрує Марію Саккарі на шляху до 1/4 фіналу олімпійського турніру.
Олімпійські ігри-2020
Токіо, Японія • 24 липня - 1 серпня • хард
Сітки турніру: одиночний розрядпарний розряд

Третє коло
Еліна Світоліна (Україна, 4) - Марія Саккарі (Греція, 14) 5-7, 6-3, 6-4

Суперниці провели на корті 2 години й 38 хвилин. По ходу першого сету українка не скористалася перевагою в рахунку (4-1), а Саккарі з другої спроби подала на партію. У другому сеті Світоліна оформила 2 брейки, відігравши один брейкпоїнт на своїй подачі.

У вирішальному сеті Світоліна лідирувала 3-1, Саккарі рахунок зрівняла, після чого українка зробила ще один брейк і довела зустріч до перемоги.

Еліна Світоліна вдруге виступить в ¼ фіналу на Олімпійських іграх (у 2016 році на турнірі в Бразилії програла на цій стадії Петрі Квітовій).

Для тенісисток це був четвертий очний поєдинок (2-2).

26-річна Марія Саккарі вперше виступила на Олімпійських іграх. 19-та ракетка світу сьогодні боролася за свою 5 перемогу за 8 матчів проти тенісисток з топ-10 цього сезону.

Українка вперше з Підсумкового турніру-2018 виграла 3 трьохсетових матчі поспіль.

В ¼ фіналу Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу Кароліна Плішкова - Каміла Джорджі.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано Maria Melnyk:  27/07/21 10:56  Переглядів: 11 678   Рейтинг:: +9