Нант. Калініна виграла п'ятий титул ITF в сезоні

Ангеліна Калініна стала чемпіонкою на турнірі ITF W60 у Франції
Engie Open Loire Atlantique - ITF World Tennis Tour
Нант, Франція • 1-7 листопада • хард (зал) • $60,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

У фінальному матчі українська тенісистка, посіяна під першим номером, зустрічалася з француженкою Осеан Додан. Стартовий сет Калініна виграла на тай-брейку 7:6(4), а після першого програного гейму в наступному сеті Додан прийняла рішення про припинення боротьби.

Ангеліна зрівняла рахунок протистояннях з француженкою. У 2014 році вона поступилася їй на турнірі ITF W25 в Польщі. У Нанті українка не програла жодного сету.

Шлях до перемоги:
R32: Карман Каур Тханді (Індія) 6:3, 6:3
R16: Еріка Андрєєва (Росія, Q) 6:2, 6:4
QF: Сара Бет Грей (Велика Британія, Q) 6:0, 6:4
SF: Мартіна Тревісан (Італія, 4) 7:6(3), 7:6(6)
FR: Осеан Додан (Франція, 3) 7:6(4), 1:0 (відмова)

Калініна виграла 15-й одиночний титул ITF в кар'єрі і п'ятий в поточному сезоні. У квітні вона перемогла на турнірі ITF W25 в Португалії, в травні виграла трофей на турнірі ITF W60 в Хорватії, а в липні стала чемпіонкою на турнірах ITF W60 та W100 у Франції.

Нагадаємо, крім п'яти зіграних фіналів в ITF-турі, українка провела дебютний фінал на рівні WTA в Будапешті.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  7/11/21 13:51  Переглядів: 2 557   Рейтинг:: 0