WTA Finals. Мугуруса стала першою іспанкою, яка перемогла на турнірі

Гарбіньє Мугуруса виграла десятий одиночний трофей у кар'єрі
Гвадалахара, Мексика • 10-17 листопада • хард • $5,000,000
Склади і турнірне становище в групах: одиночний розряд

Фінал
Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 6) - Анетт Контавейт (Естонія, 8) 6:3, 7:5

Іспанська тенісистка вдруге в рамках турніру обіграла естонку. Першу перемогу Мугуруса здобула в заключному раунді групового етапу, що допомогло їй вийти до півфіналу. У другому сеті Гарбіньє зуміла відігратися, поступаючись 3:5. Іспанка тепер веде 4-2 в рахунку особистих протистоянь.

Шлях до перемоги:
RR1: Кароліна Плішкова (Чехія, 3) 6:4, 2:6, 6:7(5)
RR2: Барбора Крейчикова (Чехія, 2) 2:6, 6:3, 6:4
RR3: Анетт Контавейт (Естонія, 8) 6:4, 6:4
SF: Паула Бадоса (Іспанія, 7) 6:3, 6:3
FR: Анетт Контавейт (Естонія, 8) 6:3, 7:5

Раніше нікому з представниць Іспанії не вдавалося виграти титул на Підсумковому турнірі сезону. У 1993 році (коли народилася Мугуруса) у фіналі змагань зіграла Аранча Санчес-Вікаріо, поступившись Штеффі Граф.

Даний фінал став лише сьомим за всю історію турніру (з 1972 року), учасниці якого зустрічалися і на груповому етапі поточного розіграшу, і втретє перемогу здобула та ж тенісистка, яка виграла матч і в групі.

За підсумками WTA Finals Мугуруса підніметься на третю позицію світового рейтингу, а Контавейт встановить особистий рекорд, посівши сьоме місце. Нагадаємо, для естонки це був дебют на Підсумковому турнірі, а іспанка виступила учетверте.

Додано HomeAlone:  18/11/21 07:55  Переглядів: 3 713   Рейтинг:: +1