Australian Open. Калініна програє третій ракетці США у бойовому матчі

Ангеліна Калініна три години боролася з Джесікою Пегулою на австралійському Шоломі.
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинна чемпіонка: Наомі Осака (Японія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Ангеліна Калініна (Україна) - Джессіка Пегула (США, 21) 6-4, 6-7(1), 5-7

Тенісистки провели на корті 2 години та 52 хвилини. У вирішальному сеті українка з 2-4 зуміла зрівняти рахунок, далі суперниці обмінялися брейками й Пегула скористалася прихованим матчболом. Калініна мала два брейкпоінти, щоб перевести гру на тай-брейк, але американка зуміла довести зустріч до перемоги.

У разі успіху Калініна могла сьогодні оформити найвищу за рейтингом суперниці перемогу (Пегула займає 21-е місце у світовій класифікації). Нагадаємо, що Ангеліна вчора встановила особистий рекорд – 49 місце.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано Maria Melnyk:  17/01/22 09:59  Переглядів: 5 686   Рейтинг:: +3