Еліна Світоліна завершує свій виступ на Відкритому чемпіонаті Австралії
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинна чемпіонка: Наомі Осака (Японія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло
Еліна Світоліна (Україна, 15) - Вікторія Азаренко (Білорусь, 24) 0:6, 2:6

У стартовому сеті українка змогла виграти тільки 10 очок у своєї суперниці. У четвертому геймі другого сету Світоліна не змогла зрівняти рахунок, заробивши перший брейк-поїнт. У сьомому геймі Еліна програла ще одну свою подачу і Азаренко повела 5:2. У заключному геймі, який тривав 14 хвилин, Світоліна відіграла п'ять матчболів і при цьому мала три брейк-поїнти.

Даний матч став для Еліни шостим на турнірах Великого Шолома, в якому вона програла сет з "бубликом". В останньому такому матчі, який відбувся у 2020 році на Ролан Гаррос, українка святкувала єдину перемогу (обіграла Ренату Сарасуа з Мексики з рахунком 6:3, 0:6, 6:2).

Світоліна вп'яте поспіль програла білоруській тенісистці. Остання їхня зустріч відбулася в минулому сезоні у чвертьфіналі турніру WTA в Досі.

Зазначимо, Азаренко два роки поспіль ставала чемпіонкою Australian Open (2012, 2013). У наступному колі білоруска зустрінеться з переможницею матчу між Барборою Крейчиковою та Оленою Остапенко.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  21/01/22 03:22  Переглядів: 7 197   Рейтинг:: 0