Головне / Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Крейчикова та Синякова вперше стали чемпіонками турніру

Барбора Крейчикова та Катержина Синякова виграли свій четвертий спільний титул на "мейджорах".
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$4,102,200
Чинні чемпіонки: Мертенс/Соболенко (Бельгія/Білорусь)
Сітка турніру: парний розряд

Фінал
Барбора Крейчикова / Катержина Синякова (Чехія, 1) - Анна Даніліна/Беатріс Аддад Майя (Казахстан/Бразилія) 6-7(3), 6-4, 6-4

Барбора Крейчикова та Катержина Синякова вдруге зіграли у фіналі австралійського "Шолома" (минулого сезону чешки поступилися у вирішальному матчі Елізе Мертенс та Аріні Соболенко).

Анна Даніліна та Беатріс Аддад Майя провели свій другий спільний турнір, перед Australian Open тенісистки виграли парний титул WTA в Сіднеї.

Тепер в активі 26-річної Крейчикової та 25-річної Синякової 4 парні титули на "мейджорах". Раніше дівчата разом перемагали на Ролан Гаррос (2018, 2021) і на Вімблдоні (2021). Минулого сезону чеські тенісистки також здобули титул на Підсумковому турнірі WTA та виграли золоті медалі на Олімпіаді в Токіо. Наразі в активі цього дуету 11 спільних титулів.

Нагадаємо, що переможцями Australian Open у чоловічому парному розряді стали австралійці Нік Кіріос і Танасі Коккінакіс.

Додано Maria Melnyk:  30/01/22 08:58  Переглядів: 2 531   Рейтинг:: 0