Катаріна Завацька завершила свій виступ на турнірі WTA у США
Чарльстон, США • 4-10 квітня • ґрунт • $888,636
Чинна чемпіонка: Вероніка Кудерметова (-)

Друге коло
Катаріна Завацька (Україна, SR) – Кароліна Плішкова (Чехія, 3) 7:5, 5:7, 4:6

У вівторок зустріч була перервана через дощ за рахунку 7:5, 2:3 перед подачею українки. Сьогодні після поновлення матчу українка вийшла вперед 5:3 у другому сеті, проте потім програла чотири гейми поспіль.

Завацькій вдалося зрівняти рахунок у вирішальному сеті, поступаючись 2:4, але наступні два гейми у свій актив записала Плішкова, завершивши зустріч з другого матчболу.

Для Завацької це була другий матч із представницею топ-10 рейтингу. У 2020 році українка грала проти Кікі Бертенс у першому колі Ролан Гаррос і поступилася у трьох сетах.

Чешка здобула 350-у перемогу у кар'єрі та першу у поточному сезоні. У березні Кароліна поступилася на старті турнірів WTA1000 у Індіан-Веллс та Маямі. Старт сезону тенісистка пропускала через травму руки. Наступна суперниця Плішкової визначиться за підсумками матчу Чжен Циньвень (№72) – Катерина Александрова (№54).