Чарльстон. Калініна вперше зіграє у чвертьфіналі турніру WTA500

Українська тенісистка перемогла 12-ту сіяну на турнірі WTA у США

Чарльстон, США • 4-10 квітня • ґрунт • $888,636
Чинна чемпіонка: Вероніка Кудерметова (-)

Третє коло
Ангеліна Калініна (Україна) – Алізе Корне (Франція, 12) 7:6(5), 7:5

Поєдинок тривав трохи більше двох годин. У другому сеті українка поступалася 0:4, проте зуміла зрівняти рахунок. У дев'ятому геймі Калініна програла свою подачу, але потім знову видала серію з трьох виграних геймів поспіль і завершила поєдинок на свою користь.

Калініна вперше зіграє у чвертьфіналі турніру WTA500 та втретє у кар'єрі дійшла до цієї стадії на змаганнях WTA. Суперницею українки стала десята ракетка світу Онс Жабер. Це буде четвертий матч для Калініної проти гравця топ-10 – попередні три вона програла. Нагадаємо, що в другому колі українка вперше перемогла тенісистку топ-20, обігравши 18 ракетку світу Олену Рибакину.