Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Світовий теніс / Вімблдон

Офіційно: Вімблдон позбавлений рейтингових очок через бан гравців з Росії та Білорусі

Тенісні структури опублікували заяви щодо проведення трав'яного "мейджору"
Офіційно: Вімблдон позбавлений рейтингових очок через бан гравців з Росії та Білорусі

"Можливість для гравців будь-якої національності без дискримінації грати на турнірах на основі заслуги є фундаментальною для нашого Туру", - йдеться у заяві ATP. "Рішення Вімблдона заборонити гравцям з Росії та Білорусі грати на турнірах у Великій Британії цим літом підриває цей принцип і справедливість рейтингової системи ATP. Воно також суперечить нашим угодам щодо рейтингу. На жаль, у зв'язку з відсутністю зміни даного рішення, ми не бачимо іншого виходу, крім як скасувати нарахування рейтингових очок за виступ на Вімблдоні у 2022 році.

Про своє рішення прибрати нарахування очок за юніорський турнір на Вімблдоні та турнір серед тенісистів-візочників також оголосила і Міжнародна тенісна федерація. Проте, очки будуть розіграні на турнірах ITF World Tennis Tour, ITF WTT Juniors, ITF Wheelchair Tennis Tour та ITF Seniors Tour у Великій Бртанії, якщо для гравців буде альтернатива виступу в даний проміжок.

"Організаторам турнірів не дозволяється в односторонньому порядку встановлювати критерії участі, які не відповідають критеріям ITF. Відповідно до своїх протоколів, ITF має право знімати рейтингові очки. Заборона російським та білоруським гравцям брати участь на Вімблдоні ставить під загрозу справедливість міжнародних турнірів, зокрема рейтингову систему, оскільки гравці не мають альтернативних варіантів боротися за очки та призові.
...
Позиція ITF продовжує полягати в тому, що російські та білоруські гравці мають право виступати на турнірах як нейтральні спортсмени.

ITF приймає той факт, що кожен уряд по-своєму реагуватиме на російське вторгнення в Україну за сприяння Білорусі, що спонукало ухвалити рішення про заборону з боку Всеанглійського клубу та LTA. Тим не менш, ми твердо переконані, що не політики ухвалюють рішення про участь гравців у наших турнірах і як всесвітній керівний теніcний орган у 210 країнах, ITF зобов'язана зберігати свої принципи".

"Недавнє рішення Всанглійського клубу (AELTC) та британської асоціації тенісу (LTA) заборонити тенісистам брати участь на травяних турнірах у Великій Британії порушує фундаментальні принципи, які є основними у правилах WTA, правилах Grand Slam, та угоди між WTA та турнірами Великого Шолому", - йдеться у заяві WTA.

"Наша позиція полягає у захисті рівних можливостей, які мають бути у учасниць WTA-туру для виступу на турнірах. У протилежному випадку ми відмовимося від нашого фундаментального принципу і дозволимо WTA стати прикладом для підтримки дискримінації за національною ознакою на інших турнірах та у інших країнах. WTA продовжуватиме відповідати своїм правилам, щоб протистояти дискримінації.

Ми зберігаємо надію та готові переглянути своє рішення щодо нарахування очок, якщо буде знайдено консенсус між усіма сторонами, який дозволить брати участь нашим тенісисткам у єдиному середовищі”.

Нагадаємо, турніри ATP та WTA, які пройдуть у Великій Британії перед Вімблдоном, не будуть позбавлені рейтингових очок, тому що в аналогічний період у календарі запленовані змагання в інших країнах.

Цього року Вімблдон відбудеться з 27 червня до 10 липня.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber
Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  20/05/22 21:41  Переглядів: 4 973   Рейтинг:: -1  
1 2
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 2

 1. Користувач offline
  here`s Johnny 21 трав 2022 09:19

  Свитолина, подай голос, выползи из своей комфортной Женевы. Об Украину вытирают ноги. Созови пресс-конференцию, разнести в пух и прах atp и wta, их руководство, рьяно озобоченных судьбой руz.миллионеров-игроков, и которые плевать хотели на судьбы тысяч проф. и непроф. теннисных игроков в Украине, которые потеряли свой дом, превратились в беженцев и забыли вообще как это - играть в теннис в безопасном месте под безопасным небом!!!!!!

  К тому же двуличные мрази из atp и wta разместили у себя на сайтах украинскую ленточку.

  Просто нет слов от лицемерия продажных подонков, которые занялись охранительством своего, так сказать, закрытого клуба богатеньких, позабыв, что теннисом занимаются миллионы людей в мире, и среди них многие тысячи в Украине!!!!!!

  Если Свитолина отмолчится по этому поводу, то покажет, что никакая она не звезда тенниса, а бесхребетное нечто. Это же оскорбление в чистом виде, мимо которого не прошёл бы ни один теннисист(ка), тем более пребывавший некогда в топ10 долгое время

      Скарга      2
 2. Користувач offline
  Мимопопадал 20 трав 2022 22:39

  Гной!

      Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.