Ангеліна Калініна завершила виступ у одиночному розряді турніру у Франції
Чинна чемпіонка: Барбора Крейчикова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Ангеліна Калініна (Україна) - Джессіка Пегула (США, 11) 1:6, 7:5, 4:6

Українська тенісистка зазнала третьої поразки у п'яти матчах проти американки. Цього сезону Калініна програла Пегулі на старті Australian Open і не змогла дограти матч на турнірі WTA 1000 у Маямі, знявшись після першого сету. У 2018 році Ангеліна обігравала суперницю на турнірах ITF у США.

У другому сеті Калініна, поступаючись з рахунком 1:5, виграла шість геймів поспіль і при цьому відіграла три матчболи Пегули, які були у восьмому геймі на подачі американки. Переломним у вирішальному сеті міг стати п'ятий 14-хвилинний гейм, у якому Пегула лише з сьомої спроби зуміла зробити другий брейк та повести 4:1. Ангеліна виграла наступні три гейми і зрівняла рахунок, але потім програла свою подачу. Останній гейм тривав понад десять хвилин, під час якого українка відіграла ще чотири матчболи, перш ніж Пегула завершила зустріч.

Ангеліна не змогла покращити свій особистий рекорд на Ролан Гаррос, який вона показала у попередньому сезоні, стартувавши на турнірі з кваліфікації. За підсумками виступу в одиночній сітці Калініна стане першою ракеткою України, обійшовши у світовому рейтингу Еліну Світоліну. Пізніше сьогодні українка разом з Беліндою Бенчич зіграє перший матч у парній сітці Ролан Гаррос.

Джессіка Пегула далі зіграє проти словенки Тамари Зіданшек, яка пройшла у третє коло на відмові Майяр Шеріф. Єгиптянка знялася з турніру після перемоги над Мартою Костюк.

Додано HomeAlone:  26/05/22 14:40  Переглядів: 7 913   Рейтинг:: -2