Ролан Гаррос. Кіченок та Матос програли у другому колі турніру в міксті

Українсько-бразильський дует вибув із боротьби на Відкритому чемпіонаті Франції
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 22 травня - 5 червня • ґрунт • €475,000
Сітка турніру: змішаний парний розряд

Друге коло
Людмила Кіченок/Рафаель Матос (Україна/Бразилія) - Саманта Стосур/Меттью Ебден (Австралія) 6:2, 6:7(3), 8-10

Під час вирішального тай-брейку Кіченок і Матос упустили перевагу в рахунку, ведучи 6-1, а після 8-6 на свою користь тенісисти програли чотири розіграші поспіль.

Людмила не змогла вдруге вийти до чвертьфіналу змішаного парного розряду на турнірах Великого Шолому. Вперше їй це вдалося у 2017 році разом з хорватом Мате Павичем на Вімблдоні.

Українка продовжить виступ на Ролан Гаррос у жіночому парному турнірі разом з Оленою Остапенко. Завтра тенісистки проведуть матч третього кола.

Додано HomeAlone:  28/05/22 17:20  Переглядів: 1 398   Рейтинг:: 0