Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Костюк та Русе обіграли четвертих сіяних у парному турнірі

Українсько-румунська пара зіграє у чвертьфіналі на Відкритому чемпіонаті Франції
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 22 травня - 5 червня • ґрунт • €2,712,000
Чинні чемпіонки: Крейчикова/Синякова (Чехія)
Сітка турніру: парний розряд

Третє коло
Марта Костюк/Єлена-Габріела Русе (Україна/Румунія) - Кетрін Макнеллі/Чжан Шуай (США/Китай, 4) 4:6, 6:3, 6:4

Костюк та Русе витратили майже дві з половиною години для перемоги у третьому колі. Для обох тенісисток це буде другий чвертьфінал на турнірах Великого Шолому: у 2020 році Марта разом з Олександрою Саснович зіграла на даній стадії також у Парижі, а Єлена-Габріела минулого сезону – на US Open з Монікою Нікулеску.

Зазначимо, за підсумками Ролан Гаррос українка увійде до топ-50 парного рейтингу WTA. У чвертьфіналі суперницями Костюк та Русе стануть переможниці матчу Ейша Мухаммад/Ена Сібахара (9) – Медісон Кіс/Тейлор Таунсенд. Нагадаємо, українка завершила виступ у одиночній сітці Ролан Гаррос після першого кола.

Додано HomeAlone:  29/05/22 14:35  Переглядів: 4 138   Рейтинг:: +3