Бірмінгем. Ястремська перемагає першу сіяну та виходить до чвертьфіналу

Даяна Ястремська виграла другий матч на турнірі WTA у Великій Британії
Бірмінгем, Велика Британія • 13-19 червня • трава • $251,750
Чинна чемпіонка: Онс Жабер (Туніс)

Друге коло
Даяна Ястремська (Україна) - Олена Остапенко (Латвія, 1) 3:6, 7:5, 7:5

У першій половині стартового сетe Ястремська зробила один брейк, програвши два гейми на своїй подачі, після чого Остапенко зберегла свою перевагу. Зрівняти рахунок українці вдалося завдяки єдиному в другому сеті брейку в останньому геймі.

У вирішальному сеті латвійка вийшла вперед 3:1, проте наша тенісистка зрівняла рахунок і потім повела 5:4. Остапенко зрівняла рахунок, але наступні два гейми залишилися в активі Ястремської.

Українка здобула третю перемогу у цьому сезоні над суперницею з топ-20 і проведе четвертий чвертьфінал. На рівні WTA Даяна ще не грала на цій стадії на траві, проте у 2018 році зіграла у фіналі турніру ITF W100 у Ілклі.

У чвертьфіналі українка зустрінеться з переможницею матчу між Єленою-Габріелою Русе з Румунії та восьмою сіяною китаянкою Чжан Шуай.

Олена Остапенко сьогодні разом із Людмилою Кіченок зіграє в Бірмінгемі у парному чвертьфіналі.

Додано HomeAlone:  16/06/22 18:09  Переглядів: 6 836   Рейтинг:: +1