Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / WTA

Леся Цуренко: "Мінімум 10% зароблених грошей на кожному турнірі я зараз віддаю на різні благодійні цілі"

Леся Цуренко в коментарі порталу BTU розповіла про свою перемогу над 21-ю ракеткою світу, гру на трав'яних кортах і благодійну діяльність
Леся Цуренко: "Мінімум 10% зароблених грошей на кожному турнірі я зараз віддаю на різні благодійні цілі"

Про те, як вдалося змінити хід гри на свою користь

- Навіть не знаю, як мені вдалося розвернути гру. З такого прикольного скажу, що коли я в першому сеті зовсім не могла прийняти її подачу, адже вона дуже добре подає, я згадала Сашу Долгополова, як він приймав на траві у таких як Карлович, і намагалася приймати так само. Я дуже багато приймала блоками і, думаю, що це зіграло важливу роль, адже я таким чином ставила їй більше питань, тому що більше м’ячів після прийому залітало в корт і їй тоді доводилося з цим щось робити. А в першому сеті такого майже не було. І я покращила гру на задній лінії, краще відбивала її цупкі удари, адже вона дуже сильно б’є, я дуже низько сідала для цього ногами, аж колінами торкалася корту. Але я рада, що вдалося знайти хоч якийсь ритм і відбивати її атаки.

>>> Огляд матчу Леся Цуренко - Олена Рибакіна в Істборні (ВІДЕО)

Про якісну гру на траві і свою форму

- Так, вдається набрати непогану форму. І в Бірмінгемі також, та й взагалі, останнім часом, я граю непогано. Більше завжди стоїть питання в лікті, але зараз я примудрилась тримати рівень болі на низькому рівні. Це дає взагалі мені моральну свободу, що я можу грати і подавати. Подача додає мені впевненості. І просто сам факт того, що я не відчуваю постійний сильний біль, а зараз я відчуваю постійний, але слабкий, біль, це, звичайно, полегшує моральний стан і легше сконцентруватися на грі, а не на страху, що я зараз подам і різко заболить лікоть, як декілька разів було і цього року, і минулого року, що мені доводилось зніматися.

Про трав’яний сезон і виступ на Вімблдоні

- Зараз кожен турнір на вагу золота. Кожен турнір я сприймаю як дуже важливий. Сподіваюсь, що ця тенденція скоро зміниться. Причиною тому є лікоть, і кожен турнір, який мені вдається грати без болю це дуже позитивний і щасливий момент і я намагаюсь взяти від цього максимум. Тут дійсно в мене є можливість покращити свій рейтинг, а на Вімблдоні є можливість, скажімо, заробити грошей, бо останні 3 роки мені також не вдавалося. Очки в пріорітеті, я дивлюся на основу US Open. Гарний виступ тут дозволить мені наблизитись до моєї основної цілі – це бути в основній сітці в США, тому, так Істборн важливіший для очків і кількості матчів, а Вімблдону буде більш важливий в плані заробітку.

Тим більше, що я зараз для себе взяла за правило, що я дуже багато витрачаю грошей для допомоги тим людям, які волонтерять, або коли комусь щось треба для потреб пов'язаних із війною. І для себе я взяла як за правило, що мінімум 10% я витрачаю на такі цілі. Скажу чесно, що виходить віддавати більше, але мінімум 10% від зароблених грошей на кожному турнірі йде від мене на якісь різні благодійні цілі.

>>> Леся Цуренко допомогла Миколаєву із закупівлею питної води

Про наступний матч проти Магди Лінетт

- Лінетт – дуже неприємна суперниця на траві, вона знає, як на траві грати. Вона зовсім інша порівняно із сьогоднішньою суперницею, в неї взагалі інший стиль. Можливо, це означає, що буде більше довгих розіграшів, але я сьогодні чудово потренувала реакцію і взагалі темп гри був дуже високим. Думаю, що навіть у цьому плані мені буде трохи легше грати, тому що Лінетт однозначно подає повільніше і грає розіграші повільніше ніж Рибакіна, але однозначно буде зовсім зовсім інша гра.

Про невеличкий інцидент у матчі з Камілою Осоріо

- Вона в якийсь момент поскаржилась, що мій тренер занадто активно вболіває, що вона не розуміє мову, але начебто коли вона робить помилку чи коли я забиваю, то він щось каже. Тобто, вона поскаржилась, що він після кожного розіграшу реагує. Я одразу ж сказала їй, що він не каже нічого поганого і не реагує проти тебе, він лише вболіває за мене. Так, робить це активно. Коли ми вже завершили матч, то вона вибачилась, сказала, що не мала на увазі щось погане, просто я не розуміла, що він каже. Це, до речі, цікавий момент, який я помітила. Коли мій тренер вболіває активно, то і команди моїх суперниць починають активніше вболівати або навіть глядачі активізуються, тобто, мій тренер заводить натовп. Це, насправді, дуже класно. Навіть сьогодні, в якийсь момент тренер Рибакіної почав набагато активніше за неї вболівати, бо він бачив як мій тренер активно вболівав за мене. А з Осоріо все нормально. Вона вибачились, я теж вибачилась. Це не конфліктна ситуація, але саме так було. І вона навіть потім пішла потиснула руку моєму тренеру, вони обійнялися, все нормально, вона дуже класна дівчина і в нас хороші стосунки. Просто, можливо, їй самій хотілося, щоб її команда вболівала активніше.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛


🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  22/06/22 08:30  Переглядів: 2 099   Рейтинг:: +3  
3 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.