Істборн. Костюк не змогла вийти до чвертьфіналу турніру

Марта Костюк завершила свій виступ на турнірі WTA у Великій Британії
Істборн, Велика Британія • 19-25 червня • трава • $757,900
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Третє коло
Марта Костюк (Україна) - Гаррієт Дарт (Велика Британія, WC) 4:6, 6:2, 4:6

У вирішальному сеті Костюк програла з рахунком 2-4, після чого виграла два гейми, але потім не змогла захистити свою подачу. Наприкінці дев’ятого гейму суддя на вишці не помітив ауту британки за задньою лінією, що викликало обурення українки, яка після закінчення зустрічі не потиснула їй руку.

Нагадаємо, Дарт вдруге за день вийшла на корт. Сьогодні вона завершила поєдинок проти десятої сіяної Жиль Тайхман, в якому відігралася з рахунку 3:1 на користь суперниці.

У чвертьфіналі Гаррієт Дарт зустрінеться з Петрою Квітовою, посіяною під 14-м номером.

Додано HomeAlone:  22/06/22 19:37  Переглядів: 5 901   Рейтинг:: 0