Будапешт. Цуренко обіграла Рахімову у найтривалішому матчі сезону

Леся Цуренко вийшла до чвертьфіналу на турнірі WTA в Угорщині
Будапешт, Угорщина • 11-17 липня • ґрунт • $251,750
Чинна чемпіонка: Юлія Путінцева (Казахстан)

Друге коло
Леся Цуренко (Україна) – Камілла Рахімова (-) 6:7(1), 6:4, 7:5

Для перемоги у сьогоднішньому матчі українці знадобилося 3 години 53 хвилини – це найтриваліший матч сезону у WTA-турі. Попередній рекорд належав зустрічі Дар'ї Севілл та Емми Радукану у першому колі турніру в Гвадалахарі. Тенісистки провели на корті 3 години 36 хвилин.

У вирішальному сеті Цуренко програвала з рахунком 3:5 та відіграла матчбол Рахімової. Леся вдруге цього року вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. У червні українка мала зіграти на цій стадії в Істборні, але знялася через проблеми з ліктем.

Наступна суперниця Цуренка визначиться у матчі між чинною чемпіонкою турніру Юлією Путінцевою з Казахстану та бразилійкою Лаурою Пігоссі, яка потрапила в основну сітку в статусі "лакі-лузера".