Головне / Український теніс / WTA

Цинциннаті. Кіченок та Остапенко виграли два матчі за день і вийшли у фінал парного турніру

Українсько-латвійська пара боротиметься за титул на турнірі WTA 1000 у США
Western & Southern Open - WTA 1000
Цинциннаті, США • 15-21 серпня • хард • $2,527,250
Чинні чемпіонки: Стосур/Чжан (Австралія/Китай)

Чвертьфінал
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 7) - Анна Даниліна/Беатріс Аддад Майя (Казахстан/Бразилія) 6:3, 3:6 10-8

У чвертьфіналі Кіченок та Остапенко за 1 годину 19 хвилин завдали поразки фіналісткам Australian Open. Людмила та Олена подали чотири подачі навиліт, припустилися десятьох подвійних помилок, реалізували 4 брейк-поїнти з 7 і програли чотири гейми на своїй подачі.

Півфінал
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 7) - Вероніка Кудерметова/Елізе Мертенс (-/Бельгія, 1) 4:6, 7:6(5), 10-5

Пізніше українсько-латвійська пара зіграла півфінальний матч, у якому переграла лідерів посіву. Кіченок та Остапенко поступалися по ходу поєдинку 4:6, 2:4, але зуміли завершити поєдинок на свою користь. На рахунку Людмили та Олени три подачі навиліт і жодної подвійної помилки. Кіченок та Остапенко реалізували 1 брейк-поінт із 8 та програли два гейми на своїй подачі. Півфінальний матч тривав 1 годину 49 хвилин. Людмила та Олена взяли реванш у Кудерметової та Мертенс за поразку у фіналі турніру в Дубаї цього року.

У фіналі турніру в Цинциннаті Кіченок та Остапенко зіграють проти американсько-австралійського тандему Ніколь Мелікар-Мартінес/Еллен Перес. Цього року українсько-латвійська пара здобула перемогу в очному поєдинку на турнірі у Мадриді.

Людмила Кіченок та Олена Остапенко проведуть четвертий фінал цього сезону та вперше зіграють разом у вирішальному матчі на турнірі WTA 1000. Цього року українсько-латвійська пара виграли титул у Бірмінгемі та стали призерами на турнірах у Дубаї та Істборні.

Людмила Кіченок боротиметься за свій сьомий парний титул та перший на турнірах WTA 1000. Для українки це перший фінал на змаганнях такої категорії.

Олена Остапенко виграла за кар'єру п'ять парних титулів, у тому числі один WTA 1000 у Досі (2018 разом із Габріелою Дабровськи). Латвійська тенісистка також зіграла у фіналах на турнірах цієї категорії у Пекіні (2019/Даяна Ястремська) та у Досі (2020/Габріела Дабровські).

Додано admin:  20/08/22 08:05  Переглядів: 3 391   Рейтинг:: +2