Головне / Український теніс / WTA

Цинциннаті. Кіченок та Остапенко виграли другий титул у сезоні

Українсько-латвійська пара здобула перемогу у фіналі турніру WTA 1000 у Цинциннаті
Western & Southern Open - WTA 1000
Цинциннаті, США • 15-21 серпня • хард • $2,527,250
Чинні чемпіонки: Стосур/Чжан (Австралія/Китай)

Фінал
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 7) - Ніколь Мелікар-Мартінес/Еллен Перес (США/Австралія) 7:6(5), 6:3

Фінальний поєдинок тривав майже 1,5 години. Кіченок і Остапенко подали дві подачі навиліт, припустилися восьми подвійних помилок, реалізували 4 з 5 зароблених брейк-поінтів і програли два гейми на своїй подачі.

Людмила Кіченок та Олена Остапенко виграли другий спільний титул у сезоні, вчетверте потрапивши у фінал. Два фінальні матчі цього року їм не довелося грати – у Бірмінгемі відмовилися їхні суперниці, а в Істборні довелося знятися самим. Ще один фінальний поєдинок тенісистки програли на турнірі WTA 500 у Дубаї.

Для Людмили Кіченок це найбільший титул у кар'єрі у першому фіналі на змаганнях WTA 1000. Вона стала першою українською тенісисткою, кому вдалося виграти титул на змаганнях цієї категорії у парному розряді. Усього тепер на рахунку Кіченок сім парних титулів WTA, які вона виграла з чотирма різними напарницями - із сестрою Надією Кіченок (3), з Оленою Остапенко (2), з Макото Ніномією (1) та Андрією Клепач (1).

На рахунку Олени Остапенко тепер шість парних титулів WTA та два з них на змаганнях WTA 1000 (Доха-2020). Латвійська тенісистка свої турніри вигравала з п'ятьма різними напарницями - Людмила Кіченок (2), Алісія Росольська (1), Габріела Дабровскі (1), Ракель Атаво (1) та Катержина Синякова (1).

Завдяки перемозі в Цинциннаті Людмила Кіченок вперше підніметься на 11-е місце у парному рейтингу (+6), а Олена Остапенко дебютує у топ-10 парного рейтингу, посівши 9-й рядок (+6). У чемпіонських перегонах сезону на потрапляння на Підсумковий чемпіонат WTA українсько-латвійська пара тепер посідає друге місце, поступаючись лише 51 очко Габріеле Дабровські та Джуліані Олмос.