Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Off court

"Купили вже другу машину для військових". Леся Цуренко розповіла про створення United Athletes Foundation

Українська тенісистка Леся Цуренко розповіла про створення спеціального фонду
"Купили вже другу машину для військових". Леся Цуренко розповіла про створення United Athletes Foundation

- Наш фонд називається United Athletes Foundation, спеціально по спортивному, щоб відразу було зрозуміло, хто займається. Весь обсяг організаційної роботи з оформлення нашого фонду було покладено на Павла Журавльова. Це найтитулованіший і найвідоміший кікбоксер-професіонал з України. Справжня світова зірка бійцівського світу. Він сам із Криму і поїхав звідти, коли відбулася анексія. Він переїхав до Одеси, рвався на фронт, але врешті-решт залишився більше в організаційній роботі. Разом із ним я та Сашко Долгополов.

Ми активно просуватимемо наш фонд по всіх доступних каналах. Ми налаштовані на довгу та плідну роботу, не лише під час війни, а й надалі для відновлення та будівництва нашої прекрасної країни. У нас дуже амбітні плани, і ми обов'язково їх реалізуємо.

Зараз ми розпочнемо з тенісного світу. І якщо говорити з організаціями типу USTA, ITF, WTA, ATP дуже складно, в силу їхнього менталітету та вибудуваними роками порядками, то ми думаємо, що достукатися до гравців було б простіше та дієвіше. На жаль, мені здається, що майже 90% усього туру вважають, що війна вже закінчилася. Тому на нас чекає ще й просвітницька робота. Якби кожен тенісист скидав щомісяця суму в 100-500$, це дуже допомогло б нам у реалізації соціальної допомоги. Тому ми розробляємо стратегію та робитимемо все можливе для допомоги нашій країні.

Зараз ми купили вже другу машину для військових, і вона відразу після фарбування поїхала на фронт. Дуже бойова машина, на ній написано "Матільда". Так ми називаємо Марту Костюк. "Матільда" - це гаубиця, а у Марти на корті удари, як снаряди вилітають, тому ми її так називаємо. Цю машину, так само, як і першу, купив разом наш фонд та Марта. До речі, на першій машині було написано "Злий Пес" - це вже про Сашу Долгополова.

Ми створили фонд нещодавно, але коли оформляли його, то купили екскаватор для Миколаївської області. У його купівлі брали участь крім фонду, Марта Костюк та Еліна Світоліна. Це була феєрична покупка, тому що були дуже великі складнощі з пошуком саме такої техніки, яка потрібна, щоб рити окопи. Практично вся техніка була задіяна і коли ми його купили, то нашому щастю не було меж, що людям не доведеться рити вручну. На решту грошей нам вдалося ще відправити воду в багатостраждальний Миколаїв. Це вже втретє коли ми відправили туди партію води. Через наш фонд ми також купували дрони, купували оптичні приціли – зараз ми намагаємось допомагати як військовим, так і цивільним особам.

>>> Марта Костюк стала віце-президентом Благодійного фонду

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  25/08/22 15:00  Переглядів: 1 623   Рейтинг:: +2  
2 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.