Головне / Український теніс / US Open

US Open. Кіченок та Остапенко програли чемпіонкам Ролан Гаррос у третьому колі парного турніру

Українсько-латвійська пара не змогла вийти до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 29 серпня - 11 вересня • хард • $3,471,600
Сітка турніру: парний розряд

Третє коло
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 4) - Каролін Гарсія/Крістина Младенович (Франція, 14) 4:6, 2:6

У стартовому сеті Кіченок та Остапенко першими програли свою подачу у четвертому геймі, але зуміли повернути брейк, відігравши подачу на сет за рахунку 5:3. У десятому геймі українсько-латвійська пара не втримала своєї подачі, з п'ятого сетболу програвши перший сет. У другій партії Кіченок та Остапенко програли три гейми на своїй подачі і зробили лише один брейк у відповідь.

Людмила та Олена вдруге цього року зіграли проти француженок і зазнали другої поразки (півфінал Ролан Гаррос). Вперше за три останні "мейджори" українсько-латвійський тандем не дістався півфіналу. Програвши цей матч, Кіченок та Остапенко перервали свою серію із семи перемог поспіль.

Додано admin:  5/09/22 23:30  Переглядів: 2 221   Рейтинг:: 0