Головне / Український теніс / Кубок Девіса

Кубок Девіса. Білобородько поступається Фучовичу в останньому матчі протистояння

Збірна України не змогла вийти у етап Qualifiers на командному турнірі
Кубок Девіса - The World Cup of Tennis
Перша Світова група • перший раунд
Вільнюс, Литва • 15-16 вересня • хард (зал)

УКРАЇНА 1-3 УГОРЩИНА
Ілля Білобородько - Мартон Фучович 2:6, 5:7

У другому сеті Білобородько вийшов уперед 3:1 з брейком, після чого програв чотири гейми поспіль. Ілля зрівняв рахунок, але наступні два гейми залишилися в активі Фучовича.

Українцю не вдалося виграти другий матч за цей день. Нагадаємо, сьогодні у парній зустрічі Білобородько та Владислав Манафов обіграли Петера Файту та Фабіана Марожана. У четвер збірна Угорщини перемогла в обох одиночних матчах.

Українська команда другий рік поспіль поступається у першому раунді Першої Світової групи, у якому розігрується місце у Кваліфікацію фінальної частини Кубка Девіса. Минулого сезону наші тенісисти програли команді Норвегії.

У березні наступного року українці боротимуться за право залишитися у Першій Світовій групі.

Додано HomeAlone:  16/09/22 21:01  Переглядів: 2 571   Рейтинг:: 0