Головне / Світовий теніс / ATP

Федерер разом із Надалем із матчболу поступився у своєму останньому матчі в професійній кар'єрі

Швейцарський тенісист провів останній матч у своїй кар'єрі
Laver Cup
Лондон, Велика Британія • 23-25 вересня • хард (зал)

ЄВРОПА 2-2 СВІТ
Роджер Федерер/Рафаель Надаль (Швейцарія/Іспанія) - Джек Сок/Френсіс Тіафо (США) 6:4, 6:7(7), 9-11

Поєдинок тривав понад дві години. Федерер і Надаль у другому сеті відігралися з рахунку 1:3, а потім двічі були за два м'ячі від перемоги, приймаючи за рахунку 5:4 і 6:5. На вирішальному тай-брейку європейці повели 3:0, але Сок і Тіафо відразу зрівняли рахунок. Далі жодній парі не вдавалося піти у відрив, а за рахунку 9:8 Федерер і Надаль не змогли реалізувати матчбол на подачі швейцарця.

Нагадаємо, що як і анонсувалося раніше, цей поєдинок став останнім у кар'єрі екс-першої ракетки світу і чемпіона 20 турнірів Grand Slam Роджера Федерера. Далі в командному турнірі його замінить італієць Маттео Берреттіні.

Після першого ігрового дня в протистоянні збірних Європи та Світу рахунок рівний 2-2.