Головне / Український теніс / WTA

Клуж-Напока. Ястремська відіграла два матчболи і перемогла "лакі лузера" в першому колі

Українська тенісистка здобула перемогу в стартовому матчі на турнірі WTA 250 у Румунії
Transylvania Open - WTA 250
Клуж-Напока, Румунія - 10-16 жовтня - хард (зал) - $251,750
Чинна чемпіонка: Анетт Контавейт (Естонія)
Сітки турніру: кваліфікація - одиночний розряд - парний розряд

Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Тамара Корпач (Німеччина, LL) 6:3, 4:6, 7:5

Поєдинок тривав понад дві години. У вирішальному сеті українка поступалася 2:5, але зуміла виграти п'ять геймів поспіль, при цьому відігравши два матчболи, приймаючи в десятому геймі.

Ястремська перервала серію з восьми поразок поспіль, у яких вона не змогла виграти жодного сету. Востаннє українка перемагала в середині червня, коли дійшла до чвертьфіналу на турнірі в Бірмінгемі.

У другому колі Даяна зіграє з переможницею матчу Марта Костюк - Жасмін Паоліні, який відбудеться сьогодні ввечері.