Головне / Український теніс / WTA

WTA Finals. Кіченок та Остапенко програли другий матч у групі

Українсько-латвійська пара не змогла здобути першу перемогу на Підсумковому турнірі
WTA Finals Fort Worth
Форт-Ворт, США • 31 жовтня - 7 листопада • хард (зал) • $5,000,000
Чинні чемпіонки: Крейчикова/Синякова (Чехія)
Склади і турнірне становище в групах: одиночний розрядпарний розряд

Група "Пем Шрайвер"
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 5) - Габріела Дабровскі/Джуліана Олмос (Канада/Мексика, 2) 6:7(5), 6:2, 10-12

Кіченок та Остапенко, не реалізувавши сьогодні матчбол при рахунку 10-9, вдруге цього сезону поступилися канадсько-мексиканському дуету: у квітні на турнірі WTA 1000 у Мадриді Дабровскі та Олмос перемогли у чвертьфіналі, а у червні Людмила та Олена взяли реванш у третьому колі Ролан Гаррос.

Це друга поразка для тенісисток у групі. Нагадаємо, у першому раунді вони програли Вероніці Кудерметовій та Елізе Мертенс. Кіченок та Остапенко поки що зберігають шанси на вихід до півфіналу. Сьогодні їм необхідна поразка Анни Даніліної та Беатріс Аддад Майя у матчі проти Кудерметової та Мертенс.